Chronos a Kairos

07.04.2022

Jak moc prožíváte Chronos a jak moc a velmi užíváte Kairos? Umíme ještě Žít bez hodin?

Kdy naposledy jste dokázali třeba jen jeden den žít tak, že jste vnímali světlo a tmu - den a noc, slunce a déšť, chce se mi - nechce se mi a naslouchali - a to i prožívali - jak s vámi mluví vaše tělo, duše a duch?              Věnujte si jeden jediný den, který budete žít tak, jak chcete vy. Ale opravdu, jen a jen dle Vás...

Je ráno, a ještě nechce vstávat? Tak jo! Je jedno, kolik je hodin, zapomeňte na ně! Pociťujete-li hlad, přijměte s láskou jídlo, které máte rádi nebo jak chcete Vy bez ohledu na to, co vám kdo doporučuje.

Vy můžete vše.

Přijímáte-li v rovnováze lásky, péče a víře v sebe (vědomí sebe), je Vám to blízké, nemůže ublížit! Milujte všechny svá těla, milujte svou bytost a hýčkejte ji. Většina potíží vzchází z bláznivého shonu, který si na sebe lidé cíleně pletou jako bič. Stále rychleji a rychleji... Zastavte se, vyjděte ven z Chronos do Kairos alespoň jedenkrát týdně. Bude se vám to moc líbit, a Vaše těla i duše poděkují. Duch se usmíří s tělem. Umíte jeden den žít a být jen sami se sebou a svými pocity?

Umíte se sebou žít?