Vše vzniká od jedince

21.01.2022

Asi nejjednodušší je všechno svést na Boha a jeho plány... Pořád ještě věříte, že vše, co se děje jsou plány Boží? Bůh nepřeje, nic od nás neočekává, není člověkem, je "Božskou energií"... Veškerou zodpovědnost, rozhodnutí, svobodu volby o našem vlastním životě přenechal nám. Úplně každému z nás. On nám předal v momentě zrození otěže svobody i umění řidiče (kočího), které máme rozvíjet nebo nechat zakrnět - zase je to jen na nás. Nevymyslel lidské zákony a práva tak jak je znáte, ani přesvědčení, že se jimi musíte řídit. Nijak nezasahuje. Lidské zákony jsou tady jen proto, abyste poznali a pochopili Božské dary (ne zákony). Jak jednoduché je cokoli na někoho svádět...zbavovat se nepříjemného...kříže, že?

Z Boha jen a jen člověk tvoří cosi ďábelského. On je čistá síla.

A tak do toho politického marastu, kterým vyjadřuje mnohý a další jiní svůj vlastní rozladěný vnitřní stav, nestabilitu, nevíru a povinnou službu něčemu, vnáším poetiku, klid a plynutí. Proudí vše jak má a můžete se třeba stavět na hlavu, nepůjde to, dokud něco ve vás nezměníte. Jakýkoli boj a zloba je přitěžující. Třeba jen tím, že plníte cizí rozkazy, které s vámi neladí, a dělají vám špatně a zlobí vás, a přesto je naplňujete a konáte v cizím zájmu. Vzniká přetlak. Následuje výbuch.

Jsou tací, co je neplní (bez emocí, přirozeně). Jsem mezi nimi. Respektuji, cítím a vnímám, co je se mnou v souladu - to činím (občas také ještě zakopnu, ale už nepadám). V tom je velká, velikánská síla. A když pár miliónů lidí najednou něco udělá, třeba maličkost, úplnou drobnost pro ochranu vlastního zdraví - třeba jen přestane chtít chránit ostatní - vznikne obrovská vlna uzdravení.

Jsou tací, kterým příkazy vyhovují. Respektuji jejich výběr.

A až jednou "padnu" nebo "vyletím" - (a to jednou přijde; na mysli mám smrt fyzickou), bude to mé vlastní poslední svobodné rozhodnutí.

Nebo si myslíte, že zemřít není vaším rozhodnutím?

K vizuálnímu členění textu slouží obrázkové sekce

Kromě nadpisů vám s členěním textu na správných místech pomohou i obrázkové sekce. Jednotlivé odstavce vašeho článku oddělte obrázky, které vhodně doplní obsah.

Pokud uvádíte důležitá slova či myšlenky, použijte pro zvýraznění textu citaci.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et.