Kamínek pro mága

13.04.2022

Cosi mne vzbudilo. Venku je tma. Prší.

Mrknu na čas, je 2.22. V levé kapse kalhot mě tlačí kamínek. "Nespím v kalhotách", zamyslím se a přesto sahám do jakési kapsy a vytahuji ten kousek Země v podobě kamínku (nebo ze mne?). Třpytí se a září v nočním světle. Ležím s rukou nataženou před svým zrakem, prohlížím ze všech stran ten zázrak. Je tak blízko, že to vypadá, a tak to vnímám, že se dotýká mého čela.

Vyjasňuje se a přidává se obraz:

Jdu lesní cestou k bráně, ke vchodu dovnitř Země a zakopávám o ten kamínek, který říká, ať ho vezmu sebou. Ukládám ho do kapsy, že má být na tom místě je přirozené. Vše se děje bez přemýšlení, kamínek je v teple kapsy a levá ruka ošahává tvary, teplotu, jemnost, ostrost...

Jsem na místě. Proudí informace o Golemovi a kamínku, který se vkládá na přesné místo v oblasti čela. To snad všichni víme... Otázka visí ve vzduchu: "Jsme golemové - loutky?! Žijeme?!"

Ne, přežíváme a fungujeme v tomto světě ještě stále uzavřeni a oslepeni. Otevřít se vlastnímu nalezenému diamantu a rozzářít svůj život, své bytí není tak těžké, jak se zdá.

A pro zajímavost význam dvojek - 2.22: čerstvě zasazené nápady mohou vyrůstat do skutečnosti. Zalévejte je a vyživujte a ony brzy vyrazí na světlo, takže uvidíte důkazy vlastního zhmotňování. Jinými slovy - nevzdávejte se pouhých pět minut před zázrakem.

Nádherné bytí, mágové svého života!