Království

25.02.2022

Sdílení zkušeností, prožitků z mého života nejsou rady, jak má někdo jiný žít. Jde o mnoho inspirací k pohybu, například k jiné reakci, než té, na kterou si zvykl. Stejně tak krok do proměny jednání v nějakém konání, které snad je v neměnnosti mnoho let, a tak lehce může najít cestu k tomu, že on sám rozproudí a provětrá jistou zatuhlou, tlící a nebezpečnou nehybnost, která je v něm mrtvá nějakou dobu jako plod, který přezrál a nyní je v rozkladu, než to vesmír - nebo Bůh, chcete-li, zařídí sám v lásce k vám - ano, je to Jeho ochrana, která se děje tak, že vám odebere tu teď už nemocnou sílu, která vás tlačí z zemi, a kterou je třeba uzemnit (pohřbít). Ta síla s vámi zákonitě často velmi bolavě mrskne o zem. To ne Bůh. Ta neovládaná, mrtvá a snad i zapomenutá síla ve vás chce vzít s sebou přesně to, co je ve vašem životě prohnilého - a věřte - při odchodu rozkládající se síly je to smršť! A určitě víte, jak smrdí...

Předejít zbytečným slzám, zklamáním a trápením se dá třeba tím, že někdo ze čtenářů pozná v knize podobná témata dějící se zrovna v jeho životě, a tak i možnost pochopit je a přijmout jinak a najít novou cestu. To je počátek poznání a často i počátek odpovědí na otázku čtenáře: "Kdo vlastně jsem?". Může vnímat něco jako možný námět, který dál opravdu vede k vytváření zcela nebo aspoň trochu jiného prostředí v něm. Právě v něm to všechno začíná...

Sdílím své zkušenosti, prožitky, cítění, vidění, vnímání z toho, co se stalo, je, a děje se v mém životě, světě, a to je popis toho, jak je ve mně, když to je.

Je to velice intimní zpověď, že?

Některé z vás třeba inspiruji, motivuji, a občas se mohu dotknout vaší dlaně, když letíte horem - pádem, protože o to nějak požádáte - najdete tu možnost - a toho si velmi vážím. Vy sami si ale stále dál řídíte cestu svým vlastním životem.

Tak by to mělo být.

Pokud máte pocit, že vás někde něco z mých slov a vět tlačí, radí, kecá, neladí to s vámi, pak je to upozornění na něco ve vás, co nechcete u sebe, ani jinak. Prožijte citem vám vlastním přesně ten pocit, a najděte kde pramení. Možná vám někdo ve vašem světě poroučí nebo nutí dělat něco, co s vámi neladí... Odejděte z toho.

Všechno je ve vás. Možnosti, cesty, směry...

Vládni svému životu nebo on začne ovládat tebe... Spravedlivě vládnout svému životu znamená pravdivě poznat svůj vnitřní svět a vše, co z něj plyne ven. A z toho "venku" nasáváte plnými obohacenými doušky vaši spokojenost, harmonii, zdraví, mír, lásku, pravdivé vyjádření - nebo naopak.