Zdraví a čísla

13.04.2022

 Zde vás seznámím se základním úkonem z velké říše číselných "kouzel" (faktů), která se vztahují pouze k vašemu zdraví. Zahrnují den narození.

ČÍSLO 1

Barvy, které harmonizují s vibracemi čísla 1, jsou: všechny odstíny zlatožluté, jasně oranžová a fialová.

Lídé 1 si povšimnou částečné změny k lepšímu ve svém všeobecném zdraví, budou-li nosit na těle topaz nebo jantar.

Vibrace čísla 1 přináší tendenci trpět nějakou formou srdečních potíží, jako jsou bušení srdce a nepravidelný oběh, dále bolesti v kříži, úrazy páteře; někdy trpí vysokým krevním tlakem a astigmatismem (nesprávné zakřivení rohovky oka vyvolávající poruchy vidění). Lidé čísla 1 by si měli často nechávat kontrolovat zrak. Jejich fyzické slabiny budou zesíleny negativními emocemi - a zmírněny, nebo dokonce odstraněny emocemi pozitivními - odpuštěním a veselou náladou. Někdy se mohou objevit sexuální poruchy jako frigidita u žen a impotence u mužů. Tyto potíže jsou rázu přechodného a mohou být napraveny správným mentálním postojem. Lidé pod vlivem čísla 1 jsou ohroženi sklonem k přehnané hrdosti a egocentrismu. Když se naučí být více tolerantní a přizpůsobiví, brzy dojde k výraznému zlepšení jejich všeobecného zdraví.

Říjen, listopad, prosinec každého roku jsou měsíce, kdy se projeví většina symptomů nemocí či úrazů - mentálních nebo fyzických. Přivolávají si je negativními emocionálními

postoji, depresí, napětím, obavami nebo přepracováním. Tito lidé by měli každý rok trénovat, jak zůstat klidní, až se tyto měsíce přiblíží. Po nějaké době se tak vycvičí, že budou schopni z velké části vypustit, nebo dokonce zcela zpracovat tendenci k onemocnění či úrazu v této inkriminované době.

Potraviny, která by osoba čísla 1 měla zařadit do svého jídelníčku, jsou: rozinky, ječný chléb, ječmen, pomeranče, citrony a datle.

Základní bylinky, které velmi podpoří dlouhodobou snahu o dosažení trvale dobrého zdraví, jsou: šafrán, heřmánek, světlík lékařský, třezalka tečkovaná, hřebíček, muškátový oříšek, šťovík, brutnák lékařský, hořec žlutý, levandule, bobkový list, tymián, sporýš lékařský pižmový a myrta.

Bere-li tyto byliny v tekuté formě (výluh nebo čaj), který se narodil ve vibracích čísla 1, působí jako přírodní uklidňující prostředek a posilující lék. Bude zaznamenána podivuhodná a rychlá změna již po požití pár čajových lžiček. Dostaví se uvolnění napětí, úzkosti, neklidu, deprese, hněvu nebo mentálního či emocionálního rozrušení.

Tekutina by měla být přijímána (jedna čajová lžička) pravidelně dvakrát týdně a více pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné, např. při pracovním stresu.

ČÍSLO 2

Barvy, které harmonizují s vibracemi čísla 2, jsou:světle zelená, jemná žlutá, stříbrná, fialková a levandulová.

Lidé čísla 2 si povšimnou částečné změny k lepšímu ve svém všeobecném zdraví, budou-li nosit na těle smaragdy, perly, měsíční kámen.

Vibrace čísla 2 s sebou nese tendenci k poruchám trávení a žaludečním potížím. Jsou citliví na otravu potravinovým jedem, takže by měli být velmi opatrní na to, co jedí a jakou vodu pijí.

Problémy se zažíváním, vnitřními nádory a výrůstky (obyčejně nezhoubnými) jsou možné. Náchylné k onemocnění jsou prsy a hruď. Většina problémů lidí 2 nebere konce a jsou chronické povahy. Mnohdy mají kořeny v přehnané pečlivosti. Když se naučí nechat starosti občas plavat, zotavení bude probíhat mnohem rychleji.

Leden, únor a červenec každého roku jsou měsíce, kdy se projeví většina symptomů nemocí nebo úrazů - mentálních nebo fyzických - které si přivolají negativními emocionálními postoji, depresí, napětím, obavami nebo přepracováním.

Lidé čísla 2 by měli každý rok trénovat, jak zůstat klidní ještě než se tyto měsíce přiblíží.

Po nějaké době se tak vycvičí, že budou schopni z velké části vypustit, nebo dokonce zcela zpracovat tendenci k onemocnění či úrazu v této inkriminované době.

Potraviny, které by měla osoba čísla 2 často jíst, jsou: hlávkový salát, zelí, tuřín, okurky, meloun.

Základní byliny, které velmi podpoří dosažení trvale dobrého zdraví pro osobu čísla 2, jsou: čekanka, semena řepky olejky, hlávkové zelí, jitrocel vodní a lněné semínko.

Bere-li tyto byliny v tekuté formě (výluh nebo čaj), který se narodil ve vibracích čísla 2, působí jako přírodní uklidňující prostředek a posilující lék. Bude zaznamenána podivuhodná a rychlá změna již po požití pár čajových lžiček. Dostaví se uvolnění napětí, úzkosti, neklidu, deprese, hněvu nebo mentálního či emocionálního rozrušení.

Tekutina by měla být přijímána (jedna čajová lžička) pravidelně dvakrát týdně a více pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné, např. při pracovním stresu.

ČÍSLO 3

Barvy, které harmonizují s vibracemi čísla 3, jsou: všechny barvy podzimu jako žlutá, oranžová, rezavá; dále tyrkysová a blankytně modrá. Osoby čísla 3 často sdílí oblibu fialové s lidmi čísla 1.

Lidé čísla 3 si povšimnou částečné změny k lepšímu ve svém všeobecném zdraví, budou-li nosit na těle tyrkys.

Vibrace čísla 3 přináší tendenci trpět přetížením nervového systému. Obyčejně je způsobeno přepracováním a nedostatkem spánku. Tito lidé mají sklony k záchvatům ischiasu a zánětům nervů, různým formám kožních potíží a k úrazům kyčlí.. Také si mohou stěžovat na játra a na bolesti ve stehnech.

Prosinec, únor, červen a září každého roku jsou měsíce, kdy se projeví většina symptomů nemocí nebo úrazů - mentálních nebo fyzických - které si přivolají negativními emocionálními postoji, depresí, napětím, obavami nebo přepracováním.

Lidé čísla 3 by měli každý rok trénovat, jak zůstat klidní ještě než se tyto měsíce přiblíží.

Po nějaké době se tak vycvičí, že budou schopni z velké části vypustit, nebo dokonce zcela zpracovat tendenci k onemocnění či úrazu v této inkriminované době.

Potraviny, které by měla osoba čísla 3 často jíst, jsou: červená řepa, borůvky, chřest, třešně, jahody, jablka, moruše, broskve, olivy, rebarbora, angrešt, granátová jablka, čekanka, ananas, hrozny, mandle, fíky, lískové oříšky, obilniny.

Základní byliny, které velmi podpoří dosažení trvale dobrého zdraví pro osobu čísla 3, jsou: brutnák lékařský, pampeliška, plicník lékařský, šalvěj, máta peprná, muškátový oříšek, šafrán, hřebíček, majoránka, třezalka tečkovaná.

Bere-li tyto byliny v tekuté formě (výluh nebo čaj), který se narodil ve vibracích čísla 3, působí jako přírodní uklidňující prostředek a posilující lék. Bude zaznamenána podivuhodná a rychlá změna již po požití pár čajových lžiček. Dostaví se uvolnění napětí, úzkosti, neklidu, deprese, hněvu nebo mentálního či emocionálního rozrušení.

Tekutina by měla být přijímána (jedna čajová lžička) pravidelně dvakrát týdně a více pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné, např. při pracovním stresu.

ČÍSLO 4

Barvy, které harmonizují s vibracemi čísla 4, jsou: švestkově modrá, stříbrošedá a mořská zeleň.

Lidé čísla 4 si povšimnou částečné změny k lepšímu ve svém všeobecném zdraví, budou-li nosit na těle safír, křemen nebo kámen obsahující směs azuritu a malachitu.

Vibrace čísla 4 přináší tendenci trpět záhadnými nemocemi, které lze jen obtížně diagnostikovat. Jsou to duševní poruchy, melancholie, chudokrevnost, špatný krevní oběh. Dále tito lidé trpí bolestmi hlavy a zad, úrazy způsobenými elektrickým proudem nebo bleskem a zraněním spodní části nohou.

Měli by se přísně vyvarovat požívání léků - každý z nich by byl mnohem zdravější, kdyby se stal vegetariánem. Osoby čísla 4 onemocní chronicky zejména tehdy, jestliže nevyřadí z jídelníčku silně kořeněná jídla a všechny druhy červeného masa. Jejich fyzické slabiny budou umocněny negativními emocemi, a zpracovány - pochopeny pozitivním myšlením, klidným duchem a trpělivostí.

Nejsou vyloučeny potíže rozmnožovacích orgánů s příležitostnou frigiditou u žen a impotencí mužů, přičemž tyto obtíže mohou být zdárně vyléčeny pomocí mentální koncentrace.

Leden, únor, červenec a září každého roku jsou měsíce, kdy se projeví většina symptomů nemocí nebo úrazů - mentálních nebo fyzických - které si přivolají negativními emocionálními postoji, depresí, napětím, obavami nebo přepracováním.

Lidé čísla 4 by měli každý rok trénovat, jak zůstat klidní ještě než se tyto měsíce přiblíží.

Po nějaké době se tak vycvičí, že budou schopni z velké části vypustit, nebo dokonce zcela zpracovat tendenci k onemocnění či úrazu v této inkriminované době.

Potraviny, které by měla osoba čísla 4 často jíst, jsou: špenát.

Základní byliny, které velmi podpoří dosažení trvale dobrého zdraví pro osobu čísla 4, jsou: šalvěj, pukléřka islandská, mišpule a kokořík mnohokvětý.

Bere-li tyto byliny v tekuté formě (výluh nebo čaj), který se narodil ve vibracích čísla 4, působí jako přírodní uklidňující prostředek a posilující lék. Bude zaznamenána podivuhodná a rychlá změna již po požití pár čajových lžiček. Dostaví se uvolnění napětí, úzkosti, neklidu, deprese, hněvu nebo mentálního či emocionálního rozrušení.

Tekutina by měla být přijímána (jedna čajová lžička) pravidelně dvakrát týdně a více pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné, např. při pracovním stresu.

ČÍSLO 5

Lidé čísla 5 obyčejně harmonizují s lidmi pod všemi druhy čísel a mohou tedy nosit všechny barvy. Ty nejvhodnější právě pro ně jsou: perlově šedá, světlezelená a stříbrná. Neměli by nosit tmavé barvy, i když jsou to barvy jejich slunečního znamení.

Lidé čísla 5 si povšimnou částečné změny k lepšímu ve svém všeobecném zdraví, budou-li nosit přímo na svém těle drahokamy, akvamarín, platinu nebo stříbro.

Vibrace čísla 5 přináší schopnost mentálně zvládnout množství práce; to vyčerpává energii, což může vést k nervovému zhroucení. Lidé čísla 5 žijí ve velkém nervovém vypětí, a mohou trpět nespavostí, tiky očí nebo v obličeji a "záhadnými bolestmi"v ramenou, pažích, rukou. I v průběhu nepatrného vypětí mohou být podráždění a nervózní. Spánek, odpočinek a tiché prostředí budou mít pro ně významný léčivý účinek.

Červen, září a prosinec každého roku jsou měsíce, kdy se projeví většina symptomů nemocí nebo úrazů - mentálních nebo fyzických - které si přivolají negativními emocionálními postoji, depresí, napětím, obavami nebo přepracováním.

Lidé čísla 5 by měli každý rok trénovat, jak zůstat klidní ještě než se tyto měsíce přiblíží.

Po nějaké době se tak vycvičí, že budou schopni z velké části vypustit, nebo dokonce zcela zpracovat tendenci k onemocnění či úrazu v této inkriminované době.

Potraviny, které by měla osoba čísla 5 měla často jíst, jsou: mrkev, pastyňák, mořská kapusta, ovesná kaše, ovesný chléb, žampiony, petržel a ořechy všech druhů, zejména lískové a vlašské.

Základní byliny, které velmi podpoří dosažení trvale dobrého zdraví pro osobu čísla 5, jsou: majoránka, kmín a tymián.

Bere-li tyto byliny v tekuté formě (výluh nebo čaj), který se narodil ve vibracích čísla 5, působí jako přírodní uklidňující prostředek a posilující lék. Bude zaznamenána podivuhodná a rychlá změna již po požití pár čajových lžiček. Dostaví se uvolnění napětí, úzkosti, neklidu, deprese, hněvu nebo mentálního či emocionálního rozrušení.

Tekutina by měla být přijímána (jedna čajová lžička) pravidelně dvakrát týdně a více pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné, např. při pracovním stresu.

ČÍSLO 6

Barvy, které harmonizují s vibracemi čísla 6, jsou: pastelové tóny všech barev, zejména růžové a modré; někdy barvy země jako čokoládově hnědá a temně zelená.

Lidé čísla 6 si povšimnou částečné změny k lepšímu ve svém všeobecném zdraví, budou-li nosit na těle opály a občas měď.

Vibrace čísla 6 přináší sklon trpět infekcemi krku, nosu, horní části plic, hrudníku a prsou. Ženy pod vlivem 6 mají sklony k problémům s prsy a někdy trpí "zatvrdnutím mléka" při kojení dítěte. Často se vyskytují mírné srdeční problémy, které vedou k nepravidelnému oběhu krve.

Také močový měchýř a ledviny jsou zranitelné a osoby čísla 6 by se měli vyhýbat sladkým pokrmům.

Lidé čísla 6 mívají silnou, robustní konstituci. Měli by žít na venkově nebo často navštěvovat místa, která poskytují dostatek čerstvého vzduchu a pohybu.

Květen, říjen, listopad každého roku jsou měsíce, kdy se projeví většina symptomů nemocí nebo úrazů - mentálních nebo fyzických - které si přivolají negativními emocionálními postoji, depresí, napětím, obavami nebo přepracováním.

Lidé čísla 6 by měli každý rok trénovat, jak zůstat klidní ještě než se tyto měsíce přiblíží.

Po nějaké době se tak vycvičí, že budou schopni z velké části vypustit, nebo dokonce zcela zpracovat tendenci k onemocnění či úrazu v této inkriminované době.

Potraviny, které by měla osoba čísla 6 měla často jíst, jsou: všechny druhy fazolí, pastyňák, špenát, vlašské ořechy a zejména mandle, melouny, jablka, broskve, meruňky, fíky.

Základní byliny, které velmi podpoří dosažení trvale dobrého zdraví pro osobu čísla 6, jsou: máta peprná, jádra, buřina srdečník, granátová jablka, šťáva z kapradin, narcisy, divoký tymián, fialky, sporýš lékařský, růžové listy.

Bere-li tyto byliny v tekuté formě (výluh nebo čaj), který se narodil ve vibracích čísla 6, působí jako přírodní uklidňující prostředek a posilující lék. Bude zaznamenána podivuhodná a rychlá změna již po požití pár čajových lžiček. Dostaví se uvolnění napětí, úzkosti, neklidu, deprese, hněvu nebo mentálního či emocionálního rozrušení.

Tekutina by měla být přijímána (jedna čajová lžička) pravidelně dvakrát týdně a více pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné, např. při pracovním stresu.

ČÍSLO 7

Barvy, které harmonizují s vibracemi čísla 7, jsou: mořská zeleň, světle žlutá, akvamarínová, růžová a bílá. Měli by se vyhýbat oblečení v černé barvě a tmavých barvách vůbec, i když jsou uvedeny jako barvy jejich slunečního znamení.

Lidé čísla 7 si povšimnou částečné změny k lepšímu ve svém všeobecném zdraví, budou-li nosit na těle ametyst nebo smaragd. Lekníny a květy lotosu podivuhodně pozvednou jejich náladu, i když jejich srdce truchlí.

Číslo 7 má sklon trpět úzkostí a neklidem. Tito lidé jsou mnohem snadněji postižitelní obavami, rozmrzelostí a frustrací než ostatní. Do té doby, kdy jejich osobní nebo pracovní záležitosti probíhají hladce, jsou schopni vyprodukovat obrovské množství práce ať doma nebo v zaměstnání. Jestliže propadnou úzkostem či obavami, začnou mít případně i strach z lidí kolem sbe, podlehnou melancholii. Ta se projeví extrémní fyzickou únavou. Obyčejně jsou ke svému okolí velmi vnímaví, a proto často nasáknou negativními emocemi a postoji z druhých jako houba. Nejen proto jsou vyhledáváni často jako "vrby" - důvěrní pro zpověď.

Když cítí, že jsou skutečně žádaní - a ocenění, vezmou na sebe lidé čísla 7 jakoukoliv zodpovědnost s radostí. Ve vykonávání povinností v zaměstnání jsou obyčejně uvědomělí. Je pro ně těžké pochopit, že fyzicky nejsou tak silní jako mentálně; jejich tělo je často slabší konzistence. Osoby čísla 7 si vzhledem ke své mentální síle naberou příliš mnoho závazků, kterým by chtěly dostát. To je hlavní příčina jejich zdravotních problémů. Mají sklon k jemné pokožce citlivé na slunce (ale dá se předejít pravidelným sluněním od ranného dětství; stejně tak podporovat aktivně jejich fyzickou stránku např. sportovními aktivitami, a tak vypěstovat silnější tělo) a mohou se objevit i jisté zvláštnosti spojené s pocením (pocení na méně obvyklých místech). S tím souvisí i jejich potrava, která pokud neharmonizuje s jejich zažíváním, projeví se vznikem pupínků, kopřivky, akné a vyrážek.

Leden, únor, červenec a srpen každého roku jsou měsíce, kdy se projeví většina symptomů nemocí nebo úrazů - mentálních nebo fyzických - které si přivolají negativními emocionálními postoji, depresí, napětím, obavami nebo přepracováním.

Lidé čísla 7 by měli každý rok trénovat, jak zůstat klidní ještě než se tyto měsíce přiblíží.

Po nějaké době se tak vycvičí, že budou schopni z velké části vypustit, nebo dokonce zcela zpracovat tendenci k onemocnění či úrazu v této inkriminované době.

Potraviny, které by měla osoba čísla 7 měla často jíst, jsou: hlávkový salát, čekanka, zelí, okurky, hřiby, jablka, brusinky a šťávy z veškerého ovoce.

Základní byliny, které velmi podpoří dosažení trvale dobrého zdraví pro osobu čísla 7, jsou: čekanka, hlávkové zelí, lněná semínka a šťovík.

Bere-li tyto byliny v tekuté formě (výluh nebo čaj), který se narodil ve vibracích čísla 7, působí jako přírodní uklidňující prostředek a posilující lék. Bude zaznamenána podivuhodná a rychlá změna již po požití pár čajových lžiček. Dostaví se uvolnění napětí, úzkosti, neklidu, deprese, hněvu nebo mentálního či emocionálního rozrušení.

Tekutina by měla být přijímána (jedna čajová lžička) pravidelně dvakrát týdně a více pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné, např. při pracovním stresu.

ČÍSLO 8

Barvy, které harmonizují s vibracemi čísla 8, jsou: indigo (temně modrá), všechny odstíny hnědé, temně zelená a námořnická modř.

Lidé čísla 8 si povšimnou částečné změny k lepšímu ve svém všeobecném zdraví, budou-li nosit pokud možno přímo na těle diamant nebo onyx.

Lidé čísla 8 mají větší sklony než ostatní trpět potížemi s játry, žlučníkem, střevy a vylučováním. K tomu se navíc řadí migrény, onemocnění krve, revmatismus a sebeotravy.

Měli by maso jahékoliv druhu velmi střídmě, protože právě na maso jsou velmi přecitlivělí.

Leden, únor, červenec a prosinec každého roku jsou měsíce, kdy se projeví většina symptomů nemocí nebo úrazů - mentálních nebo fyzických - které si přivolají negativními emocionálními postoji, depresí, napětím, obavami nebo přepracováním. (Období hlubokých depresí jsou více typická pro osoby čísla 8 než pro ostatní.)

Lidé čísla 8 by měli každý rok trénovat, jak zůstat klidní ještě než se tyto měsíce přiblíží.

Po nějaké době se tak vycvičí, že budou schopni z velké části vypustit, nebo dokonce zcela zpracovat tendenci k onemocnění či úrazu v této inkriminované době.

Jídla, které by měla osoba čísla 8 měla často jíst, jsou: špenát, mrkev, brokolice a celer.

Základní byliny, které velmi podpoří dosažení trvale dobrého zdraví pro osobu čísla 8, jsou: andělika lékařská, jitrocel, starček obecný, kokoška pastuší tobolka, kokořík mnohokvětý, šalvěj, sporýš lékařský, květ černého bezu a kořen mandragory.

Bere-li tyto byliny v tekuté formě (výluh nebo čaj), který se narodil ve vibracích čísla 8, působí jako přírodní uklidňující prostředek a posilující lék. Bude zaznamenána podivuhodná a rychlá změna již po požití pár čajových lžiček. Dostaví se uvolnění napětí, úzkosti, neklidu, deprese, hněvu nebo mentálního či emocionálního rozrušení.

Tekutina by měla být přijímána (jedna čajová lžička) pravidelně dvakrát týdně a více pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné, např. při pracovním stresu.

ČÍSLO 9

Barvy, které harmonizují s vibracemi čísla 9, jsou: karmínově nebo rubínově červená (bez oranžových tónů), modř pravá a čistě bílá.

Lidé čísla 9 si povšimnou částečné změny k lepšímu ve svém všeobecném zdraví, budou-li nosit pokud možno přímo na těle rubín.

Vibrace čísla 9 přináší silnou tendenci trpět bolestmi hlavy, extrémně vysokými horečkami a nemocemi, které se objevují náhle a zmizí tak rychle, jak přišly.

Pro osobu čísla 9 je velmi vzácné onemocnět dlouhotrvající či chronickou nemocí. Jestliže se však přihodí, je velmi důležitá správná doagnóza, protože nemoc je proti veškeré přirozenosti podstaty čísla 9. Ale - lidé čísla 9 se jen velmi zřídka vyhnou planým nebo pravým neštovicím, spále atp. Dále by měli být opatrní během sportovních a jiných podobných aktivit, poněvadž jsou náchylní k úrazům hlavy, řezným ranám a popáleninám. Mohou mít více než průměrné potíže s chrupem, což znamená časté návštěvy zubaře (kterého nenávidí). Taktéž je jim doporučeno vyhýbat se těžkým pokrmům, alkoholickým nápojům a všem druhům vína.

Únor, duben, květen, říjen a listopad každého roku jsou měsíce, kdy se projeví většina symptomů nemocí nebo úrazů - mentálních nebo fyzických - které si přivolají negativními emocionálními postoji, depresí, napětím, obavami nebo přepracováním.

Lidé čísla 9 by měli každý rok trénovat, jak zůstat klidní ještě než se tyto měsíce přiblíží.

Po nějaké době se tak vycvičí, že budou schopni z velké části vypustit, nebo dokonce zcela zpracovat tendenci k onemocnění či úrazu v této inkriminované době.

Jídla, které by měla osoba čísla 9 měla často jíst, jsou: cibule, česnek, rebarbora, křen a rajčata (pokud na ně nejsou přecitlivělí).

Základní byliny, které velmi podpoří dosažení trvale dobrého zdraví pro osobu čísla 9, jsou: hořčičná semínka, pelyněk, bukvice lékařská, kýchavice bílá, zázvor, pepř, jalovec, řepka, chmel, černý bez a šťáva z kopřiv.

Bere-li tyto byliny v tekuté formě (výluh nebo čaj), který se narodil ve vibracích čísla 9, působí jako přírodní uklidňující prostředek a posilující lék. Bude zaznamenána podivuhodná a rychlá změna již po požití pár čajových lžiček. Dostaví se uvolnění napětí, úzkosti, neklidu, deprese, hněvu nebo mentálního či emocionálního rozrušení.

Tekutina by měla být přijímána (jedna čajová lžička) pravidelně dvakrát týdně a více pouze tehdy, je-li to nezbytně nutné, např. při pracovním stresu.

Poznámka: protože některé z uvedených bylin čísla 1 - 9 mohou být jedovaté, vždy se poraďte se zkušenými lidmi, kteří s bylinkami pracují dlouhá léta, a jsou odborníky v bylinkářství.