Barvy a drahokamy

13.04.2022

Barvy a drahokamy zastupující část vaší aury

Všimněte si, že určité barvy a drahokamy jsou doporučeny na začátku každého jednoduchého čísla zdravotních analýz. Barvy zastupují část vaší aury, což se váže ke dni vašeho narození.

Další část aury, pokud je v harmonii a rovnováze, je složena z barev vašeho slunečního znamení. Následující část je složena z barev nastupujícího nebo vycházejícího znamení ascendentu vašeho narození. Kompletní uzavření vaší osobní duhy (aury) zastupují barvy reprezentující všechny planetární pozice při vašem zrození: astrologická znamení, ve kterých byly usazeny planety, Slunce a Luna v době vašeho prvního nadechnutí.

Nicméně hlavní barvy aury, které mají vliv na vaši vyrovnanost a zdraví, jsou ty, které představují den, kdy jste se narodili, vaše sluneční znamení, nastupující nebo vycházející znamení - ascendent vašeho astrologického horoskopu. Nyní předkládám přehled barev a drhokamy každého z 12 slunečních znamení. Prostudujte je a pak poradím, jak je používat.

BARVY:

BERAN: (Mars) 9 rubínová, karmínově rdá, modř pravá a bílá

BÝK: (Venuše) 6 růžová, všechny odstíny modré, hnědá a temně zelená

Horus

BLÍŽENEC: (Merkur) 5 perlově šedá, světle zelená a stříbrná

RAK: (Luna) 2 světle zelená, žluť bledá, stříbrná, fialková a levandulová

LEV: (Slunce) 1 zlatožlutá, oranžová, někdy fialová

PANNA: (Merkur) 5perlově šedá, stříbrná, zeleň lesní a bílá

Vulkán

VÁHA: (Venuše) 6 růžová, pastelové odstíny všech barev, zejména světle modrá

ŠTÍR: (Pluto) 0 černá, krvavě rudá, burgundská, vínová a kaštanová

STŘELEC: (Jupiter) 3 podzimní žlutá, zářivě oranžová a rezavá, tyrkys, někdy

fialová

KOZOROH: (Saturn) 8 temně modrá až modročerná, námořnická modř,

všechny odstíny hnědé a temně zelená

VODNÁŘ: (Uran) 4 elektrická a kobaltová modř, stříbrošedá a mořská zeleň

RYBY: (Neptun) 7 smaragdová zelená, světle žlutá, růžová, bílá

DRAHOKAMY:

BERAN: rubín

BÝK: safír

BLÍŽENEC: akvamarín

RAK: měsíční kámen a perly

LEV: topas

PANNA: zelený nebo bílý nefrit

VÁHY: opál

ŠTÍR: tmavě zelený chalcedon s rudými skvrnami

STŘELEC: tyrkys

KOZOROH: diamant a onyx

VODNÁŘ: azurit smíchaný s malachitem

RYBY: smaragd a ametyst

Barvami a vzácnými kameny, které můžete použít, podpoříte své zdraví, protože mají vliv na vaše emoce (harmonizují emoční stav).

V následující kapitole O duhách (zapomenutých) bude aura definována podrobněji.

Jak použít osobní barvy a drahokamy

Neberte v potaz čísla, která jsou u každého z 12 znamení. Opět si znovu přečtěte první dva odstavce vašeho jednoduchého čísla zdravotní analýzy. Říká vám, jak použít barvy a drahokamy, abyste shodně vibrovali se dnem narození.

Zapamatujte si barvy a drahokamy vašeho osobního slunečního znamení.

Jestliže znáte (pokud ne, mohu vám je dodat) nastupující znamení svého narození - váš ascendent, zapamatujte si také barvy a drahokamy vašeho osobního slunečního znamení - musíte si však být jisti, že je opravdu správný a můžete se na něj spolehnout.

Kombinace nebo směs barev a drahokamů dne narození, slunečního znamení a ascendentu - pouze tehdy, jestli jste si absolutně jisti jeho správností - se stane překvapivou pomocí k dosažení emocionálního zklidnění jako základu pro pevné zdraví.

Několik příkladů:

Jestliže jste Lev narozený 13. srpna, potom je č. 4 číslem vašeho narození. Použijte barvy a drahokamy, které jsou uvedeny ve zdravotní analýze pod číslem 4. Kombinujte je s barvami a drahokamy pro astrologické znamení Lva, které je vaším slunečním znamením. Potom přidejte barvy a drahokamy vycházejícího znamení vašeho horoskopu za předpokladu, že jste si jisti správným výpočtem (můžete mě požádat o výpočet). Noste drahokamy přímo na kůži a příslušné barvy používejte nejenom v oblékání, ale i ve svém okolí, jak nejvíce můžete.

DŮLEŽITÉ:

Mějte na paměti, že nesmíte použít číslo svého slunečního znamení k následování jakékoliv zdravotní analýzy, protože to nebude platit - ledaže by to náhodou bylo stejné číslo jako číslo dne vašeho narození. Čísla pro každé sluneční znamení jsou uvedena pouze proto, aby vás usměrnila v případě dvojnásobného vlivu čísla, tak jako u příkladu Berana, který nyní popíši:

Beran, nar. 27.3., číslo 9 je tedy číslem (dne) jeho narození. Použijte barvy a drahokamy, které jsou uvedeny ve zdravotní analýze pod číslem 9. Kombinujte je s barvami a drahokamy pro astrologické znamení Berana a s nastupujícím (vycházejícím) znamením astrologického horoskopu za předpokladu, že jste si tímto vycházejícím znamením jisti. Povšimněte si, že číslo slunečního znamení je 9, stejně jako "9" dne narození (27 = 9). Tím pádem je dotyčný pod dvojnásobným vlivem čísla 9 a vše, co je uvedeno ve zdravotní analýze čísla 9, která se váže ke dni narození, platí mnohem intenzivněji.

Připomínka

V každém případě prostudujte typy nemocí, které se vztahují k vašemu elementu (oheň, vzduch, země, voda) a také části těla, která jsou pod vlivem vašeho slunečního znamení. Potom si projděte zdravotní analýzu pod číslem dne svého narození a nakonec barvy a drahokamy dne narození, vašeho slunečního znamení a vycházejícího znamení (jestliže víte, které to je). Všechno zkombinujte.

Barvy aury

Červená
Červená představuje fyzický svět, život vůbec. Je znamením vitality, síly, zdatnosti. Velmi červená barva signalizuje velmi mocnou fyzickou energii (fyzická vitalita, náruživost, smyslnost, sexualita), ale také sílu ducha a vůle. Červená aura je spíše znamením materiálnosti než spirituálnosti. S odstínem do kaštanové nebo černé poznamenává egoistickou osobnost.

Krvavě červená
Láska k fyzické činnosti. Spolehlivé přátelství. Insinktivní reakce. Zdatnost, velmi dobré zdraví.

Červená se světležlutým okrajem
Barva "kavalírská", těch, kteří pomáhají svým bližním.

Červená v úrovni hrudní kosti
Nervová nemoc

Růžová
Barva lásky, nezištnosti nebo vlastnictví, podle intenzity. Růžová barva je normální u dětí. Nad dvacet let, umístěná okolo levé části hlavy, označuje nedostatek zralosti.

Růžově namodralá
Bratrsví. Všeobjímající láska. Přemíra důvěry.

Oranžová
Barva slunce, tedy energie. Oranžová aura je znakem fyzické energie (avšak menší, než u červené), ale také duševní síly, energie vůdců a vládců. Označuje také otevřenost ducha a altruismus.

Oslnivě oranžová
Důvěra v sebe. Silná vůle. Velká družnost. Značná vitalita. Sebekontrola.

Temně oranžová
Převládající pýcha. Lenost. Poruchy ledvin.

Žlutá
Barva intelektu. Žlutá aura znamená mudrování, studia, vlohy k analýze a syntéze. Signalizuje šťastnou, přátelskou, úslužnou osobnost. Je to barva těch, kteří se ve své "kůži" cítí dobře, kteří o sebe pečují, snadno se učí.

Zlatožlutá
Nezištnost ve službě nějaké věci. Moudrost. Duševní ušlechtilost.

Sytě žlutá
Intelektuální nebo vědecké bádání. Převaha levé mozkové hemisféry.

Hořčicově žlutá
Lstivost

Zelená
Zřídka dominující barva. Čím více přechází do modrého odstínu (smaragdová), tím více je subjekt užitečný a hodný důvěry. Žlutavé odstíny naznačují slabost.

Bledě zelená
Upřímnost. Diplomacie. Spolehlivá sympatie.

Smaragdově zelená
Zelená aura s modrým odstínem označuje především psychology, lékaře, ošetřovatelky, skutečné léčitele, jakož i učitele.

Citronově zelená
Podvod. Lež. Šejdířství.

Modrá
Barva modlitby, spirituality, řeholníků, rozjímatelů, ale také "inspirovaných" umělců.

Tmavě modrá
Barva řeholníků, misionářů, diplomatů. Naznačuje mohutné náboženské city.

Královská modř
Oddanost vznešené věci.

Azurová modř
Povrchní duch, ale který se snaží zlepšit. Médium, dobrý spirituální kanál.

<>Indigo, fialová a purpurová
Fialová, jakožto barva (dosti vyjímečná) kandidátů, zasvěcených, a ještě více mistrů, představuje "smrt ega". Aura získaná uměle je znakem deprese. S převahou purpurové a narůžovělé je znakem pýchy. S převahou indiga signalizuje srdeční poruchy, nebo bolesti žaludku.

Levandulová
Velmi vysoká spiritualita.

Orchidejová
Barva velmi dobrého média, spirituálního léčitele.

Světle fialová, slézová
Oddanost lidstvu.

Šedivá
Šedivá ve výši nějakého orgánu znamená brzké propuknutí nemoci. Šedivá kolem hlavy může být pozorována v případě migrény, v rytmu záchvěvů.

Bílá
Dokonalá barva, ke které směřujeme. Je to barva naší duše. Bílá, neposkvrněná - barva Krista - je projevem "velkého univerzálního světla". Vnímáme ji především kolem hlavy a ramen, vyvolanou činností systému žláz v této oblasti (hypofýza a štítná žláza, atd.)