Termíny a rezervace

Seminář: Sny a jejich význam pro náš život a sebepoznání

 

Pár úvodních vět: Nejčastější dotazy se motají kolem různých druhů magie, často se ptáte a hledáte na v sobě možné "vetřelce a přísavníky" a možnosti jejich "odstranění", dále dotazy na mimozemšťany a jiné. Jsem "unesena a povznesena" pouze tím "co, čím, jak" každá lidská bytost s božskou jiskrou je a jakými schopnostmi k využití je naplněna (vybavena). Tyto "stydlivce, odsouzence, hrdiny a génia" vynášíme na povrch do života pro zdraví těla, duše, ducha, a to ve spolupráci s každým konkrétním jedincem. Odpověď, kterou vyjasním aspoň něco:         NEDĚLÁM semináře, setkání, besedy typu MODERNO-RYCHLO-CIRKUS-URYCHLOVAČ SUPERDUCHOKVAŠEK. Jsem v detailu velmi pozorná - je to má krásně vyvinutá schopnost - (nepleť si ji s pomalostí), a ctím "Spěchej pomalu..." s vlastním dodatkem: "...a rozlož své síly ve schopnosti."

Na seminářích spolupracuji s lidmi poctivě a hezky z jejich kořene (něco jako "od podlahy").           I proto je seminář v počtu šest lidí. Seminář má téma a název, ale pevná pravidla v něm nemohou existovat (nejde o techniku!!!, ale o lidi). Každý člověk je jiný. A když mluvím nebo píšu o osvícení, pak osvícení opravdu myslím, kterým není svatozář, ale nečekané a náhlé jasné poznání, pochopení a porozumění, vhled, aha moment atp. v SEBEpoznání. Nelze tedy jednoznačně popsat, co přesně se na semináři dít bude, nejvíce se děje v semináři o lidech, kteří ho navštíví. Jedno je jisté: je o 1 duchu - 2 duši - 3 tělu a 4 mysli. Je o životě (3) a smyslu (4) ve smyslech (7)) těch, kteří jsou přítomní. Neočekávejte ode mne něco jako kurz s výpočetní technikou.

Nabídka kurzů o nejen snech, symbolech, významu symbolů a učení se rozboru snů:

1. "SNY A JEJICH VÝZNAM II."

Přihlásit se můžete zde: Kontakt

Termíny na kurz:

Konání kurzu

29. 7. 2022 do 31. 7. 2022

Přihlášky nebo dotazy odesílejte do 22. 7. 2022.

 

2. 9. - 4. 9. 2022.

Přihlášky nebo dotazy odesílejte do 20. 8. 2022.

Bližší informace Vám budou zaslány mailem a pokud máte vážný zájem, napište: radkaardeinae@gmail.com 

Téma: Hlubinný výklad snů, základní kurz.

Všechny informace včetně hodnoty Vám budou zaslány mailem. Pokud Vás nabídka zaujala, napište:
Téma semináře: Hlubinný výklad snů, základní kurz.
Popis:

Dvoudenní seminář je zaměřen na sebepoznání v umění číst ve snech a v symbolech. Vaše sny nás vedou k poznání pravého Vlastního Já, k souboru vlastností a schopností a jejich využití skrze zkušenosti. Kurz vede k dovednosti umění jak analyzovat sny, ve kterých je zobrazena jasná, jedinečná a přímá cesta k sebepoznání, a to i praktikovat v běžném životě. Dochází k nápravám vztahu se sebou, který je například poškozen nějakou krizí nebo traumatickým zážitkem, tak i ve všech dalších oblastech vztahů, které naplňují váš život, ať jde o vztahy partnerské, milostné nebo vztah se zdravím, s rodiči a podobně.

Odhalíme společně nové úhly pohledu na současné duchovní praktiky. Rozvineme směr k možnosti uzdravení těla a duše a vykročení vlastní cestou.

Objevíte vnitřní Vesmír, v něm poznáte vlastní Zemi a pochopíte svůj Svět. Naučíte se číst v symbolech Stromu života.

Přijďte se nadechnout a seznámit se s vlastními ozdravnými a očistnými energiemi a čerpat z nich sílu do nových směrování, cílů, které začnou protékat Vašimi životy.

Na seminář se prosím zaregistrujte. Děkujeme za pochopení.

"Sny nám sdělují to, co v podvědomí víme. Je třeba vynést toto vědění na světlo. Mnohé dostane zcela jinou váhu, a je konečně umožněno zabývat se příslušným životním tématem. Provedu vás "učením" hlubokého vhledu, hovoru s vaší duší, sebepoznáním."

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás.

Místo konání: Bystřice pod Hostýnem


 
UPOZORNĚNÍ:

Uzávěrka je ukončena vždy týden před zahájením semináře.
Není možné vracet peníze za odhlášení se ze semináře (účastníci si za sebe musí najít náhradu nebo jiný termín, jinak jim propadne zaplacená částka).

Kontaktujte nás

ardenae

Bystřice pod Hostýnem

+420 777 184 293

radkaardeinae@gmail.com

https://www.facebook.com/radulka.num.9