Reference

Nejtěžší bývá pro člověka odpověď na otázku

"Kdo jsem"? 

Radka Ardenae mi odpověď pomohla najít.

Srdečně děkuji a doporučuji. 


GabrielKdo je Radka? Nevím proč, ale přišel mi na mysl úryvek z Kytice od Erbena....pod plachetkou osoba..

Asi proto, že v ní vidím trochu čarodějky, trochu šamanky a indiánky....Je ženou, na první pohled domorodou a také plachou a opatrnou. Možná tak působí, ale ve skutečnosti si ve tvé blízkosti už dávno načítá, scanuje, prohlíží a vnímá. Slyší , cítí a vidí. A když přijdeš blíž ty, můžeš načítat také. Podívej se Jí do očí, v té hloubce se můžeš ztratit. To ale Ona nedovolí. Láskyplně tě obejme a navede zpět k sobě. Když Jí požádáš, společně tě provede tvým vnitřním světem a projasní ho. Posvítí přesně tam, kde se stále topíš v temnotě. Najde způsob jak k tobě promluvit, abys uslyšel. I volání tvé Duše. Ať už přes sny či symboly. Vidí a vnímá přesné indicie k odpovedím na tvé nejniternější otázky. Můžeš Jí důvěřovat, je jako tvá dobrá matka, zdá se. Když se Jí totiž opravdu podíváš do očí, uvidíš Jí, Matku Zemi se všemi jejími léčivými silami a schopnostmi.

Šárka Branwen

leden 2022

Jak tě vidím? Fyzicky žádná změna... Ach ano...Omládla jsi. Nicméně vážím si toho, co píšeš, cítím, že to vychází z hloubi tebe, tvé duše. Buď dál sama sebou. Gerard Rossini 

Orginal: Comment je te vois? Physiquement pas de changement...ah si... Tu as rajeunie. Par contre j'apprécie ce dont tu écris, je sens que cela vient du plus profond de toi, de mon âme. Continue à être toi même.

... je pro mě kombinací Pokahonthas a babičky vrby. Žena krásná, svobodná, s hlubokýma upřímnýma očima a zároveň moudrá a laskavá. Citlivý člověk, s kterým lze probírat nejtemnější stíny a zároveň se smát denním šlamastikám u kafe a dezertu Napsala bych, je mi ctí, že jsme se poznaly, ale od prvního setkání přebíjel pocit, jako bychom se dávno znaly.

Lucie Janus Hlavičková

Reference

Krásný den, nechala jsem si vypracovat výklad snu... já to vůbec nechápu ... vůbec mě neznáte a z pár vět, co jsem řekla dokážete uplně přesně popsat všechny moje pocity ... neuvěřitelné ... mooc díky...

Alena